Подаруйте катання на вейксерфі для двох!

подарували вже 109 рази
2000 грн
2 людини
до 30 хв.
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 8 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Літнє враження

Як відбувається враження

Новачки вирушать в акваторію Дніпра, щоб покататися на вейксерфах. Їх зустріне інструктор і розповість про правила безпеки. Перед заняттям кожен серфінгіст отримає дошку, жилет і гідрокостюм. Спочатку спортсмени під керівництвом тренера відпрацюють базові навички: навчаться тримати баланс і повертати на дошці. Після цього серфи новачків прикріплять до катера за допомогою мотузки. Коли спортсмени наберуть швидкість, вони зможуть відпустити трос і самостійно балансувати на воді. Заняття проходить у групі.

Чому ми вибрали Koba's Prokat

Компанія знаходиться в парку Дружби народів на території розважального комплексу X-Park. Заняття проводить професійний тренер, він підбирає вправи індивідуально для кожного учня, враховуючи його рівень підготовки. Koba's Prokat бере участь в організації чемпіонатів України з вейкбордингу та вейксерфінгу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Koba's Prokat http://prokat.koba.ua/ м. Почайна, парк Дружби народів, X-park

2 відгуки

Андрей
11 квітня 2019
Все очень понравилось! Инструктор хороший, все доступно объяснил. Хотя раньше никогда не стоял на доске, довольно неплохо получилось!
Людмила
16 серпня 2018
Незабываемое впечатление! Друзья подарили на день рождения и мне очень понравилось! И тренировка хорошая вышла и повеселилась. Всем рекомендую и обязательно приду еще!))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.