Подаруйте катання на вейксерфі!

подарували вже 224 рази
1000 грн
1 людина
до 15 хв.
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 8 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Літнє враження

Як відбувається враження

Серфінгіст буде ковзати хвилями, слідуючи за катером. Для цього йому видадуть спеціальну дошку, рятувальний жилет і гідрокостюм. На занятті тренер покаже, як утримувати рівновагу та входити в повороти. Потім серф спортсмена прикріплять до судна міцним тросом. Набравши швидкість, райдер відпустить мотузку та буде балансувати на хвилях. Катання проходить індивідуально або по черзі в групі.

Чому ми вибрали Koba's Prokat

Заняття проходить на території спортивно-розважального комплексу X-Park. Для новачків і досвідчених серферів інструктор розробляє різні програми тренувань.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Koba's Prokat http://prokat.koba.ua/ м. Почайна, парк Дружби народів, X-park

2 відгуки

Андрей
11 квітня 2019
Все очень понравилось! Инструктор хороший, все доступно объяснил. Хотя раньше никогда не стоял на доске, довольно неплохо получилось!
Людмила
16 серпня 2018
Незабываемое впечатление! Друзья подарили на день рождения и мне очень понравилось! И тренировка хорошая вышла и повеселилась. Всем рекомендую и обязательно приду еще!))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.