Подаруйте велоквест для компанії!

подарували вже 122 рази
1000 грн 4 люд. 2 години
1000 грн
4 людини
2 години
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально зараз або навесні

Як відбувається враження

Друзі зустрінуться у пункті прокату, де їм допоможуть вибрати відповідні велосипеди та проведуть короткий інструктаж. Перед початком квесту команда визначить капітана, який отримає конверт з картою та завданнями. Коли всі правила будуть оголошені, велосипедисти розпочнуть квест. Завдання учасників — вирішити всі завдання з конверта, рухаючись за маршрутом. Команда, яка набере максимальну кількість балів, отримає призи від організаторів.

Чому ми вибрали мережу велопроката VeloLife

Компанія Velolife займається прокатом і ремонтом велосипедів, а також влаштовує велоквести. В асортименті — понад 250 велосипедів. Під час квесту можна отримати одну підказку. Для маленьких пасажирів надають спеціальне велокрісло.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

VeloLife - Велопрокат http://velolife.kiev.ua/ м. Виставковий Центр, вул. Глушкова, 1 м. Теремки, вул. Заболотного, 17

1 відгук

Анастасия
8 серпня 2018
Огромное спасибо друзьям за такой увлекательный отдых! Люблю решать загадки и головоломки, но в велоквесте участвовала впервые. Мы с друзьями не заняли первое место, зато повеселились на славу. Обязательно вернемся еще раз за победой! Рекомендую всем, кто любит активный отдых! И сервис Бодо, как всегда, на высоте!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.