Подаруйте велоквест для компанії!

подарували вже 229 рази
1000 грн 4 люд. 2 години
1000 грн
4 людини
2 години
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі зустрінуться у пункті прокату, де їм допоможуть вибрати відповідні велосипеди та проведуть короткий інструктаж. Перед початком квесту команда визначить капітана, який отримає конверт з картою та завданнями. Коли всі правила будуть оголошені, велосипедисти розпочнуть квест. Ціль гри — вирішити всі завдання з конверта, рухаючись за маршрутом. Команда, яка набере максимальну кількість балів, отримає призи від організаторів.

Чому ми вибрали мережу велопроката VeloLife

Компанія Velolife займається прокатом і ремонтом велосипедів, а також влаштовує велоквести. В асортименті — понад 250 велосипедів. Під час квесту можна отримати одну підказку. Для маленьких пасажирів надають спеціальне велокрісло.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

VeloLife - Велопрокат https://www.facebook.com/velolifekiev/ м. Виставковий Центр, вул. Глушкова, 1 м. Теремки, вул. Заболотного, 9

1 відгук

Анастасия
5 червня 2019
Огромное спасибо друзьям за такой увлекательный отдых! Люблю решать загадки и головоломки, но в велоквесте участвовала впервые. Мы с друзьями не заняли первое место, зато повеселились на славу. Обязательно вернемся еще раз за победой! Рекомендую всем, кто любит активный отдых! И сервис Бодо, как всегда, на высоте!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.