Подаруйте урок у велошколі для двох!

подарували вже 720 рази
1400 грн
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 5 років
Використати до 31.12.2019
від 115 см до 200 см
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Спочатку інструктор підбере кожному велосипед і перевірить навички катання. На занятті тренер допоможе відчути баланс, розповість, як правильно відштовхнутися та ввійти в поворот. На уроці друзі навчаться правильно рушати, гальмувати та перемикати передачі.

Чому ми вибрали велошколу Veloprostir

У школі працюють професійні інструктори, які дають поради щодо догляду за велосипедом. Заняття підійде для людей різного віку та рівня підготовки. Також Veloprostir є організатором велотурів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Veloprostir - Велошкола http://veloprostir.com.ua/ м. Виставковий центр, пр-т Академіка Глушкова, 1 м. Лівобережна, вул. Миколайчука, 11

34 відгуки

Софія
30 березня 2019
https://www.facebook.com/100001883384145
Все пройшло чудово. Поетапна зручна подача матеріалу. Рекомендую.
Алина
20 березня 2019
Подруга подарила на день рождение, так как в свои 25 я до сих пор не умела ездить на велосипеде)) а это была моя давняя маленькая мечта. Она сбылась! По крайней мере, неспеша и осторожно могу ехать) спасибо инструктору, который все объяснил и страховал меня от падений) урок реально очень полезный! классный подарок!
Катя
9 березня 2019
Были на впечатлении с подружкой. Я до этого плохо каталась, часто останавливалась и боялась. Но тренер помог мне с этим справиться. Я почувствовала себя увереннее на велике, научилась поворачивать, не вставая на ноги, как я до этого раньше делала. в общем спасибо большое ))))
Анна
22 вересня 2018
https://www.facebook.com/100001520341973
Спасибо огромное Сергею за профессионализм, индивидуальный подход и конечно огромное терпение! После сегодняшнего урока, я поняла что шансы научится ездить у меня все таки есть)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.