Подаруйте проходження мотузкового парку для компанії!

подарували вже 8 271 разів
900 грн
4 людини
по 2 маршрути
Залежить від погоди
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
до 110 кг
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Інструктор розповість про техніку безпеки і видасть кожному страхувальну систему. Компанія пройде кілька трас з перешкодами і тролейними спусками в кінці. Для найменших встановлений «мотузковий будиночок». Ця споруда повністю затягнута по периметру сітками, а всередині заповнена перешкодами на двох поверхах.

Чому ми вибрали мотузковий та тролейний парк SkyPark

Компанія SkyPark вже дев'ять років займається виробництвом канатних атракціонів і спортивно-розважальних мотузкових парків в Україні. У Києві працює чотири парки. У SkyPark є траси різних рівнів складності для дітей і дорослих.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

SkyPark - Мотузкові та тролейні парки https://skypark.com.ua/ м. Виставковий центр, парк "ВДНГ", центральна алея між 1 і 2 корпусами м. Нивки, перетин вул. Косенка та пр-ту Гонгадзе, парк "Виноградар " м. Дарниця, пр-т Визволителів, 2, парк "Перемога" м. Бровари, вул. Гагаріна, 20, парк "Перемоги"

274 відгуки

Ксения
18 червня 2019
https://www.facebook.com/100006005582324
Отличное приключение, выбрали 3 маршрута и скалодром. Весело провели время. Спасибо БОДО за услугу)
Геннадий
17 червня 2019
Все было супер. Большое спасибо.
Галина
17 червня 2019
Впечатления - супер. Bodo - на высшем уровне.
Юлия
17 червня 2019
Все було чудово. Діти у захваті,отримали величезне задоволення від проходження трас. Окреме дякую компанії «Бодо»,за розуміння і допомогу(довелось переносити враження декілька разів і жодного разу я не почула незадоволення чи роздратування у голосі менеджерів). Усі менеджери,з якими я спілкувалась,були чемними і привітними. Дякую ще раз і бажаю процвітання та багато клієнтів)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.