Подаруйте проходження мотузкового парку для компанії!

подарували вже 8 285 разів
900 грн
4 людини
по 2 маршрути
Залежить від погоди
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2020
до 110 кг
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Інструктор розповість про техніку безпеки і видасть кожному страхувальну систему. Компанія пройде кілька трас з перешкодами і тролейними спусками в кінці. Для найменших встановлений «мотузковий будиночок». Ця споруда повністю затягнута по периметру сітками, а всередині заповнена перешкодами на двох поверхах.

Чому ми вибрали мотузковий та тролейний парк SkyPark

Компанія SkyPark вже дев'ять років займається виробництвом канатних атракціонів і спортивно-розважальних мотузкових парків в Україні. У Києві працює чотири парки. У SkyPark є траси різних рівнів складності для дітей і дорослих.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

SkyPark - Мотузкові та тролейні парки https://skypark.com.ua/ м. Виставковий центр, парк "ВДНГ", центральна алея між 1 і 2 корпусами м. Нивки, перетин вул. Косенка та пр-ту Гонгадзе, парк "Виноградар " м. Дарниця, пр-т Визволителів, 2, парк "Перемога" м. Бровари, вул. Гагаріна, 20, парк "Перемоги"

289 відгуків

Алла
5 серпня 2019
Все понравилось, персонал прекрасный
Антон
3 серпня 2019
Все прошло просто прекрасно , хорошие инструктора они знают свое дело , обезательно прийдёт ещё раз)))
Лилия
2 серпня 2019
Верёвочный парк , все понравилось
Анастасия
29 липня 2019
Были в веревочном парке на вднх и все очень понравилось. Справились с двумя трассами за час. На высоту даже не обращаешь внимания из-за концентрации прохождения препятствий. Трасса #4 вообще бомба: свобоный полет прям захватывает дыхание.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.