Подаруйте проходження мотузкового парку для двох!

подарували вже 18 626 разів
450 грн
2 людини
по 2 маршрути
Залежить від погоди
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
до 110 кг
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Інструктор розповість про правила техніки безпеки, видасть кожному страхувальну систему та захисні рукавички. Після цього друзі зможуть пройти кілька трас, розташованих на висоті від 3 до 7 метрів над землею. Маршрут складається з різних перешкод: перекидних містків, сіток, мотузкових сходів, тролейних спусків тощо. Для маленьких відвідувачів встановлено дитячий «мотузковий будиночок». Спорудження повністю затягнуте по периметру сітками, а всередині заповнене перешкодами на двох поверхах.

Чому ми вибрали мотузковий та тролейний парк SkyPark

Компанія SkyPark займається виробництвом канатних атракціонів і мотузкових маршрутів протягом 9 років. Друзі можуть відвідати один із комплексів на вибір: у парку «Перемога», на території ВДНГ, у парку «Виноградар» або в Броварах. У SkyPark є траси різних рівнів складності для дітей і дорослих.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

SkyPark - Мотузкові та тролейні парки https://skypark.com.ua/ м. Виставковий центр, парк "ВДНГ", центральна алея між 1 і 2 корпусами м. Нивки, перетин вул. Косенка та пр-ту Гонгадзе, парк "Виноградар " м. Дарниця, пр-т Визволителів, 2, парк "Перемога" м. Бровари, вул. Гагаріна, 20, парк "Перемоги"

274 відгуки

Ксения
18 червня 2019
https://www.facebook.com/100006005582324
Отличное приключение, выбрали 3 маршрута и скалодром. Весело провели время. Спасибо БОДО за услугу)
Геннадий
17 червня 2019
Все было супер. Большое спасибо.
Галина
17 червня 2019
Впечатления - супер. Bodo - на высшем уровне.
Юлия
17 червня 2019
Все було чудово. Діти у захваті,отримали величезне задоволення від проходження трас. Окреме дякую компанії «Бодо»,за розуміння і допомогу(довелось переносити враження декілька разів і жодного разу я не почула незадоволення чи роздратування у голосі менеджерів). Усі менеджери,з якими я спілкувалась,були чемними і привітними. Дякую ще раз і бажаю процвітання та багато клієнтів)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.