Подаруйте вечір з вином та фондю для двох!

подарували вже 3 548 разів
850 грн
2 людини
90 хв.
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі вирушать до гастрономічної лавки, де візьмуть участь у дегустації та приготують делікатес швейцарської кухні. Це може бути класичне фондю або раклет на вибір. В якості основного інгредієнта для першої страви виступлять 2 види швейцарського сиру Emmentaler і Gruyere, а для другого — Raclette із натурального молока.

Чому ми вибрали гастрономічну лавку Le Komora

Заклад спеціалізується на приготуванні страв на основі сиру і вина. Всі продукти закуповуються в Швейцарії. До фондю подають вино сімейної компанії Bott Freres, відомої поєднанням традицій виноробства і сучасних технологій.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Le Komora - Бутик сиру та вина http://lekomora.com/ м. Хрещатик, Пушкінська вул., 2-4/7 м. Васильківська, вул. Васильківська, 30

65 відгуків

Юлия
19 лютого 2019
Все просто замечательно. Сходили вместе с молодым человеком. Вкусные сыры, вино и фондю. Интересно рассказала про все, отвечали на все вопросы. Было вкусно и познавательно
Людмила
15 лютого 2019
Срасибо огромное за впечатление. Прекрасно провели время. Было очень уютно, комфортно, изысканно и спокойно. То, чего так на хватает в ежедневной суете. Тем более, это была годовщина нашей свадьбы. Огромная благодарность Сергею за качественное обслуживание, профессионализм и ненавязчивость. Очень обаятельный и приятный молодой человек.) делаем Вам процветания, много благодарных клиентов и совершенства во всем. СПАСИБО)))
Наталия
11 лютого 2019
Сегодня были в Le-Komora на Пушкинской. Получили массу удовольствия,нашим гидом в мир фондю была Елена,отдельное ей спасибо! Познавательно,интересно,а главное вкусно!
Лидия
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/768604264
Очень приятная атмосфера, интересно и вкусно черт побери))))) Спасибо за отличное впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.