Подаруйте вечір з вином та фондю для двох!

подарували вже 3 869 разів
850 грн
2 людини
90 хв.
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Друзі вирушать до гастрономічної лавки, де візьмуть участь у дегустації та приготують делікатес швейцарської кухні. Це може бути класичне фондю або раклет на вибір. В якості основного інгредієнта для першої страви виступлять 2 види швейцарського сиру Emmentaler і Gruyere, а для другого — Raclette із натурального молока.

Чому ми вибрали гастрономічну лавку Le Komora

Заклад спеціалізується на приготуванні страв на основі сиру і вина. Всі продукти закуповуються в Швейцарії. До фондю подають вино сімейної компанії Bott Freres, відомої поєднанням традицій виноробства і сучасних технологій.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Le Komora - Бутик сиру та вина http://lekomora.com/ м. Хрещатик, Пушкінська вул., 2-4/7 м. Васильківська, вул. Васильківська, 30

98 відгуків

Олена
Вчора
Очень уютное кафе, внимательный и приятный сомелье. Просто потрясающе провели время!
Ярослав
Вчора
Гарний працівник, розповів багато історії стосовно сиру та вина. І смачно було приготовано.
Алина
14 липня 2019
https://www.facebook.com/1324117834
Было интересно.
Ольга
6 липня 2019
Сподобалось! Було цікаво послухати, не було перегрузу по інформації. Були смачні закуски, приємна атмосфера закладу, уважний персонал, але вина можно було б подати трішки більше. Взагалі рекомендую.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.