Подаруйте вечір з вином та фондю для компанії!

подарували вже 673 рази
1600 грн
4 людини
90 хв.
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Компанія відправиться готувати і дегустувати делікатеси швейцарської кухні. Спочатку друзі спробують 2 види елітного французького вина. Той сорт, який вподобають найбільше, подадуть до основної страви. Після цього вони приготують класичне фондю або раклет на вибір. В якості основного інгредієнта для страв виступлять 2 види швейцарського сиру з натурального молока. Сомельє також відкриє таємниці правильної дегустації і розповість, як відрізнити вина по глибині відтінку і який сир краще підійде до того чи іншого сорту напою.

Чому ми вибрали гастрономічну лавку Le Komora

Всі товари для свого прилавка заклад закуповує прямою поставкою зі Швейцарії. Лавка розташовується при однойменному ресторані Le Komora, який знаходиться в центрі міста поруч з Бессарабською площею. Сомельє запропонує гостям скуштувати «перлину» колекції — вино швейцарської сімейної компанії, відомої поєднанням традицій та новітніх технологій виноробства.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Le Komora - Бутик сиру та вина http://lekomora.com/ м. Хрещатик, Пушкінська вул., 2-4/7 м. Васильківська, вул. Васильківська, 30

65 відгуків

Юлия
19 лютого 2019
Все просто замечательно. Сходили вместе с молодым человеком. Вкусные сыры, вино и фондю. Интересно рассказала про все, отвечали на все вопросы. Было вкусно и познавательно
Людмила
15 лютого 2019
Срасибо огромное за впечатление. Прекрасно провели время. Было очень уютно, комфортно, изысканно и спокойно. То, чего так на хватает в ежедневной суете. Тем более, это была годовщина нашей свадьбы. Огромная благодарность Сергею за качественное обслуживание, профессионализм и ненавязчивость. Очень обаятельный и приятный молодой человек.) делаем Вам процветания, много благодарных клиентов и совершенства во всем. СПАСИБО)))
Наталия
11 лютого 2019
Сегодня были в Le-Komora на Пушкинской. Получили массу удовольствия,нашим гидом в мир фондю была Елена,отдельное ей спасибо! Познавательно,интересно,а главное вкусно!
Лидия
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/768604264
Очень приятная атмосфера, интересно и вкусно черт побери))))) Спасибо за отличное впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.