Подаруйте майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

подарували вже 1 641 разів
500 грн 1 люд. до 60 хв.
500 грн
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Залежно від віку і навичок учня тренер вибере для нього відповідну програму заняття. Спочатку новачок виконає невелику розминку. Після цього викладач покаже, як правильно охоплювати тканину і зависати в різних положеннях, виконуючи вправи у повітрі. Спортсмен навчиться робити базові підйоми, відчувати баланс і працювати з власною вагою.

Чому ми вибрали студію повітряної та пілонної акробатики ARENA

Тренування проходять у двох залах. У приміщеннях є дзеркала на весь зріст і кондиціонери. Відвідувачам надаються килимки та спеціальні блоки для розтяжки. Студія розташована в 10 хвилинах ходьби від Індустріального мосту.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ARENA - Студія повітряної та пілонної акробатики https://www.facebook.com/arenaarts1/ м. Шулявська, вул. Миколи Голего, 7в

23 відгуки

Мария
17 квітня 2019
https://www.facebook.com/100008915406146
Очень понравилось! Спасибо тренеру Евгении! Сложно, крепатура на следующий день, но красиво и полезно!:)
София
8 квітня 2019
Спасибо! Я в восторге! Очень хорошо провела свой выходной.Мне было интересно попробовать что-то новое.Классный коллектив.Особенно хочу поблагодарить тренера Евгению. Ясно и просто все объяснила и даже сама показала.Советую.Очень понравилось!
Наталья
30 березня 2019
https://www.facebook.com/100002104705961
Осталась очень довольна, приятная девушка тренер, светлая комфортная студия. Было интересно, рекомендую
Аня
6 березня 2019
Весна началась с прекрасного впечатления, воздушной гимнастики в « Алмее» с прекрасным тренером Марина. Что может быть лучше новых ощущений и обучение чему то новому, эмоции зашкаливают, это прекрасное чувство совместить пластичные движения в воздухе, ощутить себя бабочкой под руководством грамотного специалиста. Спасибо bodo за возможность получать и дарить впечатления любимым

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.