Подаруйте майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

подарували вже 1 695 разів
500 грн 1 люд. до 60 хв.
500 грн
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Залежно від віку і навичок учня тренер вибере для нього відповідну програму заняття. Спочатку новачок виконає невелику розминку. Після цього викладач покаже, як правильно охоплювати тканину і зависати в різних положеннях, виконуючи вправи у повітрі. Спортсмен навчиться робити базові підйоми, відчувати баланс і працювати з власною вагою.

Чому ми вибрали студію повітряної та пілонної акробатики ARENA

Тренування проходять у двох залах. У приміщеннях є дзеркала на весь зріст і кондиціонери. Відвідувачам надаються килимки та спеціальні блоки для розтяжки. Студія розташована в 10 хвилинах ходьби від Індустріального мосту.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ARENA - Студія повітряної та пілонної акробатики https://www.facebook.com/arenaarts1/ м. Шулявська, вул. Миколи Голего, 7в

29 відгуків

Анастасія
16 червня 2019
Море позитивних емоцій від даного враження. Все пройшло чудово, тренер постійно допомагала, підтримувала та чітко пояснювала кожен елемент. Рекомендую спробувати всім!
Валерия
4 червня 2019
Спасибо за занятие! Всё очень понравилось.
Маша
25 травня 2019
Мне понравилось, давно не могла решиться попробовать) спасибо тренеру за интересный урок)
Анастасия
20 травня 2019
Все прошло чудесно, спасибо тренеру)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.