Подаруйте майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

подарували вже 1 448 разів
500 грн 1 люд. до 60 хв.
500 грн
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Залежно від віку і навичок учня тренер вибере для нього відповідну програму заняття. Спочатку новачок виконає невелику розминку. Після цього викладач покаже, як правильно охоплювати тканину і зависати в різних положеннях, виконуючи вправи у повітрі. Спортсмен навчиться робити базові підйоми, відчувати баланс і працювати з власною вагою.

Чому ми вибрали студію повітряної та пілонної акробатики ARENA

Тренування проходять у двох залах. У приміщеннях є дзеркала на весь зріст і кондиціонери. Відвідувачам надаються килимки та спеціальні блоки для розтяжки. Студія розташована в 10 хвилинах ходьби від Індустріального мосту.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ARENA - Студія повітряної та пілонної акробатики https://www.facebook.com/arenaarts1/ м. Шулявська, вул. Миколи Голего, 7в

19 відгуків

Рената
19 лютого 2019
https://www.facebook.com/100007967041542
трохи крутилася голова ) загалом було класно;)
Анна
14 лютого 2019
https://www.facebook.com/100006836954820
Враження, які я отримала під час повітряної гімнастики не зрівняти ні з чим! Це щось абсолютно нове! Незважаючи на те, що я це практикувала вперше, тренер звернула мою увагу не те, що мої успіхи вражать як на перший раз. Мені вдалось повторити всі елементи, які демонструвала тренер. Гадаю, цим треба завдячувати її професіоналізму. Я отримувала великі порції задоволення на хвилі успішного виконання вправ. За годину заняття ми відтворили близько 10 різних елементів та фігур. Спогади лишаться на все життя, я у цьому впевнена! Дякую моїй колезі Марині за подарований сертифікат, компанії Bodo за цю можливість і звісно тренеру Жені за незабутній досвід! Я вражена!!!
Виктория
3 лютого 2019
Восторг!!! Очень внимательная и улыбчивая преподавательница!!! И при этом настоящий проффесионал!
Анна
26 січня 2019
я в восторге!!! Это было СУПЕР!!! Новые впечатления, ощущения. Я попробовала себя в новом жанре и открыла в себе ещё один талант, а точнее я мега талантливая! Огромное спасибо, bodo,за новые эмоции и чувства, и мега крутое впечатление!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.