Подаруйте політ на повітряній кулі в групі для двох!

подарували вже 1 031 разів
5000 грн
2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать у політ на повітряній кулі, якою керуватиме пілот-аеронавт. На борту також будуть присутні четверо інших учасників. Подорож відбудеться за заздалегідь визначеним маршрутом. Політ триватиме від півгодини до години, залежно від погодних умов. А після приземлення всіх очікує церемонія посвяти в повітроплавці з шампанським і грамотами.

Чому ми вибрали Київське повітроплавне товариство

Пілоти товариства — чемпіони України та майстри спорту з повітроплавання. Повітряна прогулянка відбуватиметься над ландшафтами Макарівського району Київської області.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київське повітроплавне товариство https://montgolfier.com.ua/ Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина, вул. Шевченка 6А

92 відгуки

Юлія
17 січня 2019
https://www.facebook.com/100003090285140
Отримали кілька сертифікатів bodo, об'єднали з доплатою і зяли політ на кулі. Враження дуже сподобалося, відкриваються гарні краєвиди, незвичайні емоціі. Після приземлення інструктор розстелив на ганку величезну шкуру дикого звіра і провів нашій групі цілий обряд посвяти як тих, хто літав у небо на повітряній кулі, нам всім роздали іменні сертифікати про політ на кулі. В завершення враження всіх пригостили шампанським, й інструктор розповів про історію повітряних куль, і які вони бувають))
Наталья
16 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100001617064218
Хочу выразить благодарность за такое впечатление как "Полет на воздушном шаре". Хоть мечта и была, но пока она не попалась в готовом виде на Bodo, воплощать ее в жизнь я не спешила. А теперь по полету:) Красивые виды, никакого страха , ощущение спокойствия и абсолютного счастья! Мы летели над питомником с дикими животными и видели косулей, оленей и кабанчиков. Высота полета была до 500 метров и все можно было рассмотреть. Даже хотелось повыше..но пилоту виднее. Из нюансов, которые пригодятся: от горелки так жарит, что лучше брать не шапку, а какую-то плотную кепку (и то не уверена, что поможет). В любом случае не замерзните:) В завершение полета нас собрали и провели полушуточный обряд посвящения в воздухоплаватели. Это было прекрасным завершением полета.
Сергей
14 жовтня 2018
есть трансфер до места полета и обратно???
bodo
13 листопада 2018
Добрый день, Сергей. Трансфер не входит в стоимость услуги.
Ирина
14 серпня 2018
https://www.facebook.com/100003787309119
Впечатление "полет на воздушном шаре" было сюрпризом на день рождения от мужа. Мы дождались хорошей погоды и осуществили свою маленькую мечту 4 августа. Было очень классно, интересно, красивые виды и незабываемые эммоции! Очень понравился полет, совсем не страшно, высота не ощущается такой огромной, хотя мы поднимались до 675 м. Просто плывешь по воздуху, рассматриваешь все вокруг, любуешься закатом... Мы с мужем оба довольны подарком и таким необычным времяпровождением! Всем рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.