Подаруйте політ на повітряній кулі в групі!

подарували вже 2 747 разів
2500 грн
1 людина
до 60 хв.
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Повітроплавець-початківець полетить в складі групи до 6 чоловік. Кулею буде управляти пілот-аеронавт — він простежить за курсом прогулянки. Після приземлення відбудеться урочиста церемонія посвяти в аеронавти. Всі учасники польоту отримають почесну грамоту і зможуть випити по келиху шампанського. Маршрут і тривалість прогулянки будуть залежати від сили і напряму вітру, але в середньому політ триває від 30 до 60 хвилин.

Чому ми вибрали Київське повітроплавне товариство

Школа повітроплавців використовує для польотів обладнання чеської компанії Kubicek balloons. Прогулянки проходять над ландшафтами Макарівського району Київської області. Пілоти-інструктори — члени збірної України з повітроплавання і рекордсмени європейських і регіональних змагань.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київське повітроплавне товариство https://montgolfier.com.ua/ Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина, вул. Шевченка 6А

105 відгуків

Анна
Сьогодні
Незабываемое впечатление
Владимир
Сьогодні
https://www.facebook.com/100011417642372
Для тех, кто будет читать отзывы перед тем, как заказать впечатление: покупал подарок жене, это её мечта детства. Ей понравилось настолько, что уезжали с базы мы со словами "хочу ещё":)) Несколько удивило время сбора (4 утра), но это того стоило. А теперь немного "благодарочки": 1. Благодарю Бодо за впечатления и качество услуги! 2. Благодарю Монгольфьер за позитив, отличную атмосферу и профессионализм! 3. Мэри отдельный респект за посвящение, улыбку и за то, что уговорила на 4 утра! 4. Благодарю пилота за то, что сейчас пишу этот комментарий и за то, что дал возможность погладить верхушки берёзок:) Впечатления отличные.
Валентина
17 червня 2019
https://www.facebook.com/100003811730237
Super! Рекомендую всем!
Надежда
10 червня 2019
https://www.facebook.com/100001531070652
Неймовірні відчуття від польоту! Було дуже круто та на вищому рівні! Дякую за організацію)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.