Подаруйте гру в Xbox з друзями

подарували вже 7 621 разів
500 грн 4 люд. 2 години
500 грн
4 людини
2 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Гра на консолі Xbox з функцією Kinect в окремому кінозалі з двома диванами, великим екраном і професійною аудіосистемою. У каталозі закладу є безліч ігор: від танцювальних батлів до боксерських поєдинків. Друзі виберуть вподобані варіанти та перейдуть до проходження рівнів. За необхідності адміністратор надасть джойстики.

Чому ми вибрали антікінотеатр Rockfellow

Заклад знаходиться на Андріївському узвозі. В інтерактивному залі встановлена консоль Xbox 360 з контролером Kinect. Під час гри він сканує руху гравців і переносить їх у віртуальний світ. Це дозволяє грати без джойстиків. Зображення виводиться на екран за допомогою проектора у високій роздільній здатності.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Rockfellow - Антикинотеатр на Андріївському https://antikinoteatr.com/ м. Контрактова Площа, вул. Боричів Тік, 30

107 відгуків

Александр
11 лютого 2019
https://plus.google.com/114193557936170520951
Все прошло на 5
Виктория
1 лютого 2019
Впечатление Х-бокс с друзьями было подарено сыну на ДР. Что касается организационной стороны - тут все на высоте: по створах перезванивали и напоминали, время подстроили, отношение в принципе шикарное. Сама игра в Х-бокс: для современных подростков несколько слабовато, игры, в которые они играют на компьютерах и Плейстейшн куда реалистичнее. Но тем не менее - все очень понравилось, так как тут основное, что проводишь время с друзьями. Поэтому впечатление рекомендую - вечер с друзьями в виртуальной реальности - вещь супер!
Дмитрий
14 січня 2019
все понравилось!
Андрей
9 січня 2019
https://www.facebook.com/100009470133504
Была "Зеленая комната". Был семьей (4 человека). Использовать кинект вчетвером нельзя - мало места. Фактически место есть только для двоих. Ладно. Решили поиграть вчетвером с помощью джойстиков. Есть только одна игра на четверых - гонки. После начала игры минут 10 - 15 боролись с джойстиками (глючили из- за незаряженных батарей). В результате поменяли джойстики на другие. Начали играть. У одного игрока видовая камера в игре не менялась. Играть невозможно. Минут 10 разбирались в чем причина. После переговоров между сотрудниками заведения, нам вынесли вердикт по ситуации: это всем известная особенность этой игры (могли бы сразу сказать, что вчетвером играть в нее нельзя если им это было известно заранее). Ок. Дальше играли на трех джойстиках по очереди. Больше нервов чем отдыха.
bodo
10 січня 2019
Доброго дня, дякуємо за відгук. Прийміть вибачення, подібні ситуації не є нормою для нашої компанії. Зараз ми з'ясовуємо причини некоректного сервісу та проводимо внутрішнє розслідування, щоб якнайшвидше повернутися до вас із рішенням.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.