Заїзд на гоночному авто для двох

подарували вже 12 рази
2 людини
3 кола
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
Скоро відкриття сезону

Заїзд на гоночному авто для двох — що це?

Ексклюзивна можливість зробити драйвовий заїзд на спортивному автомобілі. Двоє учасників перегонів покатаються по черзі, а керувати авто буде призер численних чемпіонатів і засновник школи автодрому «Чайка» Дмитро Жайворонок. 3 кола разом з асом швидкісного водіння подарують відчуття участі в гонці.

Неймовірна гонка з титулованим автогонщиком

Учасники заїзду промчаться з професійними гонщиками України. Спортивним автомобілем буде керувати переможець багатьох картингових, шосейно-кільцевих та трекових гонок Дмитро Жайворонок. У разі його відсутності роль водія візьме на себе автогонщик Валерій Шевельов.

Ексклюзивний гоночний автомобіль Ford Lotus​

Зробити швидкісний заїзд вийде на тюнінгованому авто Ford Lotus, потужністю 185 кінських сил. Машина спеціально оснащена:

  • каркасом безпеки
  • сидіннями-ковшами
  • спортивною підвіскою
  • спеціальною надміцною гумою
  • вдосконаленою гальмівною системою

Як все відбувається?

Незабутня пригода відбудеться на території автодрому «Чайка». Тут Щасливчиків зустріне інструктор, професійний гонщик. Їм видадуть підшоломники та шолом, а потім по черзі промчать на швидкісному спортивному автомобілі. Кожний учасник проїде 3 кола по трасі на швидкості до 200 км/год. На поворотах водій здійснить екстремальне гальмування — рівень адреналіну в цей момент дійде до максимуму.

Екстремальний заїзд на швидкості 200 км/год

Покататися на супершвидкісному авто вийде на асфальтованій гоночній трасі. Її довжина — 2900 м, ширина — 15 метрів. Траса дозволяє розганятися до екстремальної швидкості 200 км/год і вище.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Chayka - Driving school http://chayka-school.com.ua СК «Чайка», с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Антонова, 2

1 відгук

Антон
3 вересня 2016
Это уникальный опыт, я считаю. Всем любителям скорости и адреналина рекомендую!! Эмоции не передать. Нужно пробовать и сами поймете. Спасибо друзьям за такой подарок!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.