Подаруйте запис сингла дуетом!

подарували вже 920 рази
2000 грн
2 людини
до 90 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Пара самостійно вибере «мінус» і принесе його в студію на електронному носії. Під час запису співаки по черзі або разом виконають свої партії. Після цього спеціаліст обробить звукові доріжки і за необхідності накладе голоси один на одного. Друзі отримають готову композицію в електронному форматі або на диску за 5 робочих днів.

Чому варто спробувати запис сингла дуетом

Можливість розкрити свій творчий потенціал, подарувавши улюбленій пісні нове звучання. Записаний сингл оброблять за допомогою професійного обладнання: звукорежисер прибере зайвий шум та підкоригує тональність. При цьому фахівець врахує вокальні особливості кожного виконавця.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Music Maker - Школа написання електронної музики http://musicmaker.com.ua м. Тараса Шевченка, вул. Оболонська, 29А

138 відгуків

Виктор
Вчора
Моя Мама очень давно поет в народном хоре и у нее не хватало смелости спеть что-то сольное. Я решил на день рождение подарить ей «запись сингла»! … и не прогадал!!! Для нее подарок оказался очень неожиданным, от которого она получила МОРЕ положительных эмоций! Благодарю команду Вodo.ua за профессионализм, коммуникабельность и терпение! Отдельное СПАСИБО специалисту студии звукозаписи Вячеславу!
Марина
31 травня 2019
https://www.facebook.com/100005362983307
Благодарю за приятные впечатления !
Екатерина
28 травня 2019
https://www.facebook.com/1407591483
Очень классно было! Приятный звукорежисер и студия комфортная! Надеюсь, получится красивая песня. Мне всё очень понравилось!
Артем
25 травня 2019
Все было очень классно, спасибо огромное звукооператору Дмитрию из Mart Sound Production за мега профессиональный подход и хорошее настроение!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.