Подаруйте запис сингла!

подарували вже 2 834 разів
1500 грн
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Клієнт самостійно вибере «мінус» та принесе його в студію на флешці. Спеціаліст проведе інструктаж і покаже, як працювати з мікрофоном. Після цього виконавець перейде до запису. Готову версію можна буде почути за 5 робочих днів. Клієнт отримає її в електронному форматі.

Чому варто спробувати запис сингла

Клієнт зможе відчути себе зіркою та подарувати улюбленій композиції нове звучання. На вибір є 2 професійні студії з усім необхідним обладнанням. Звукорежисер проконтролює весь процес, а після запису обробить трек.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Mart Sound Production - Студія звукозапису http://www.martsound.com/ м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44А, секція 2

138 відгуків

Виктор
18 червня 2019
Моя Мама очень давно поет в народном хоре и у нее не хватало смелости спеть что-то сольное. Я решил на день рождение подарить ей «запись сингла»! … и не прогадал!!! Для нее подарок оказался очень неожиданным, от которого она получила МОРЕ положительных эмоций! Благодарю команду Вodo.ua за профессионализм, коммуникабельность и терпение! Отдельное СПАСИБО специалисту студии звукозаписи Вячеславу!
Марина
31 травня 2019
https://www.facebook.com/100005362983307
Благодарю за приятные впечатления !
Екатерина
28 травня 2019
https://www.facebook.com/1407591483
Очень классно было! Приятный звукорежисер и студия комфортная! Надеюсь, получится красивая песня. Мне всё очень понравилось!
Артем
25 травня 2019
Все было очень классно, спасибо огромное звукооператору Дмитрию из Mart Sound Production за мега профессиональный подход и хорошее настроение!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.