Подаруйте запис синглу!

подарували вже 2 666 разів
1500 грн
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнт попередньо підбере собі «мінус» і узгодить бажану композицію зі студією. Спеціаліст проведе інструктаж і покаже, як працювати з мікрофоном. Після цього виконавець розпочне запис. Готову версію можна буде почути через 4-5 днів. Клієнт отримає її в електронному форматі.

Чому ми вибрали студію звукозапису MART Sound

Студія розташована в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Печерська». Площа приміщення становить 300 м2. Студія обладнана за стандартами світової звукоіндустрії: в наявності є мікшерні пульти, мікрофони, підсилювачі та студійні монітори відомих музичних брендів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Mart Sound Production - Студія звукозапису http://www.martsound.com/ м. Печерська, вул. Є. Коновальця, 44А, секція 2

109 відгуків

Виктория
Сьогодні
Запись сингла - я в восторге от места и человека, который помог мне реализовать мою детскую мечту и спеть в настоящей студии
Ирина
9 лютого 2019
Запис синглу пройшов чудово!!! Все сподобалось!
Максим
27 січня 2019
Все супер!!!
Виталий
21 січня 2019
https://www.facebook.com/100003085481770
Было чуть волнительно, но интересно. При встрече все объяснили, рассказали, подсказали. Результата пока не слышал. но все прошло хорошо ). Был рад такому подарку

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.