Подаруйте побачення під зоряним небом через телескоп!

подарували вже 2 450 разів
1500 грн 2 люд. до 90 хв.
1500 грн
2 людини
до 90 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Пара поїде за межі Києва в узгоджене з гідом місце. Астроном розповість все про сузір'я, темну матерію, чорні діри. Разом з ним клієнти налаштують телескоп, після чого перейдуть до спостереження за зоряним небом. Вони розглянуть Велику і Малу Ведмедиць, Чумацький шлях і кратери Місяця. Якщо погода дозволить, друзі побачать далекі галактики і кільця Сатурна.

Чому ми вибрали астрономічного гіда Telescope

Супроводжувати пару буде Андрій Чванов — автор понад 38 астрономічних програм, переможець конкурсу аматорського телескопобудування Кримської обсерваторії, керівник Першого креаціоністського київського астроклуба. Спостерігати за нічним небом в компанії професіонала може навіть дитина.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Telescope - Астрономічний гід http://telescope.kiev.ua/ Київська обл., Одеська траса, р-н Чабанів

41 відгук

Виктория
20 травня 2019
Впечатление понравилось
Сергій
26 квітня 2019
Було неймовірно цікаво.
Наталия
13 червня 2018
https://www.facebook.com/100001244255469
Спасибо за прекрасный вечер! Все очень понравилось. Взяли с собой детей - для них это было необычно и познавательно. И для взрослых тоже )
Ирина
30 вересня 2017
Смотрели на звёздное небо через телескоп - были в восторге. Остались очень приятные впечатления. Красиво, интересно и романтично) Рекомендуем) Отдельная благодарность астроному, за то, что так познавательно и с юмором рассказывает о созвездиях и галактиках, туманностях и лунных кратерах)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.