Подарунок батьку

Програма процедури включає в себе розпарювання у фітобочці, масаж і пілінг усього тіла, точкове розминання стоп і масаж голови в давньоіндійській техніці Абх'янга.
1500 грн 1 люд. 2 години
Урок на Harley Davidson. 1 Урок на Harley Davidson. 1
Рекомендуємо
Інструктор проведе короткий вступний бриф про особливості цієї моделі й інтенсив з управління мотоциклом. Він пояснить і покаже все, що необхідно для самостійного керування.
2500 грн 1 люд. до 60 хв.
Друзі вирушать у захоплюючий політ на повітряній кулі. На борту також будуть присутні четверо інших учасників. Подорож відбудеться за заздалегідь визначеним маршрутом.
Актуально весь рік
Навчальний політ на літаку для двох. Незабутній політ на літаку для двох Навчальний політ на літаку для двох. Незабутній політ на літаку для двох
Рекомендуємо
Ознайомчий політ на популярному американському літаку CESSNA 172 у компанії приятеля. Авіасудно підніметься на таку висоту, з якої відкриються мальовничі панорами.
Актуально весь рік
На клієнтів чекає віртуальний політ на авіатренажері, в якому відтворена обстановка реального Boeing-737. Максимальну реалістичність забезпечать візуальні та звукові ефекти.
1800 грн 2 люд. 60 хв.
Актуально весь рік
Можливість спробувати кілька видів вишуканого швейцарського вина в компанії сомельє. До напою подадуть тарілку сирів та інших закусок, які підкреслять смак алкоголю.
1200 грн 2 люд. 90 хв.

Вибір подарунка для тата може стати випробуванням. Йому не замовиш доставку квітів і цукерок — потрібен чоловічий подарунок. Батько — важлива людина в житті кожного. Подарунок для глави сім'ї повинен бути не тільки в тему, але і виражати значимість папи у вашому житті. Щоб не дарувати банальних речей, наприклад, набір шкарпеток, варто придбати щось більш оригінальне. Потрібно звернути увагу на інтереси та хобі батька — запитати у його друзів, які точно зможуть допомогти, підказавши якому подарунку він зрадіє на свято.

Сьогодні інтернет-магазин bodo пропонує вибирати подарунки-враження — серед них багато чоловічих. Доступні ці подарунки татові в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та Львові. Презент являє собою набір заходів, майстер-класів або екскурсій. Залежно від захоплень батька або знаменної дати йому можна піднести кілька цікавих варіантів презенту, а вже потім він сам буде вибирати найбільш привабливе для себе.

Типи подарунків для батька

Ось кілька ідей подарунків для тата, якщо хочеться здивувати його враженням, а не річчю з найближчого торгового центру:

  • Якщо батько любить спорт, йому варто купити абонемент в спортзал або басейн. Такий презент не тільки порадує, але і зможе допомогти поліпшити здоров'я і фізичну форму.
  • Тато не проти смачно поїсти? Замість доставки піци варто зупинити свій вибір на вечері з безлімітним м'ясом або майстер-класі стейків. Можливість насолодитися м'ясом — ідеальний чоловічий подарунок.
  • Якщо батько є творчою людиною, bodo теж зможе допомогти. Адже в асортименті інтернет-магазину представлені різні арт-заняття: живопис, гончарство, скульптура. На майстер-класі видадуть необхідний набір фарб, матеріалів і кистей. Тато зможе не тільки розважитися, але і створити оригінальну річ, що має цінну значимість.
  • Татові, який проводить багато часу на роботі, можна зробити похід у SPA або розслабляючий масаж. Це буде кращим подарунком батькові, доводить, що родина дбає про нього.

Подарунки для тата на свято

Якщо потрібно вибрати презент на певну дату, варто звернути увагу на такі категорії, які зможуть допомогти з вибором:

  • Новорічні подарунки батьку
  • Подарункові сертифікати папі
  • Подарунки татові на 23 лютого.

Де купити подарунок батькові

Презент татові можна придбати в торгових центрах і магазинах, а також в інтернеті. Компанія bodo пропонує на свято набір вражень. Знаючи дату торжества, залишиться тільки визначитися і придбати бажаний подарунок. Потім — замовити доставку презенту за адресою. Будь-яка людина, а не тільки тато, буде радий отримати на свято враження.