Подарункові сертифікати на фотосесію

Тематична зйомка в компанії близьких родичів. Батьки з дітьми вирушать до фотостудії, де відбудеться фотосесія. Всього за кілька годин майстер втілить задумані ідеї.
2400 грн 4 люд. до 2 годин
Професійна зйомка від досвідченого майстра. Перед камерою можна постати в будь-якому образі, а фотосесію провести в одній зі студій або на локації просто неба.
2900 грн 1 люд. до 2 годин
Фотосесія з проектором. 1 Фотосесія з проектором. 1
Рекомендуємо
Студійна зйомка, декорації для якої створить оптичний прилад. Зображення для проекції можна принести із собою або вибрати разом із професійним фотографом у студії.
2200 грн 1 люд. 60 хв.
Фотозйомка в «прискореному» форматі. Завдяки порадам майстра можна втілити на знімках усі задумки. Він відобразить на фото вдалі пози та дасть багато корисних рекомендацій.
1200 грн 1 люд. 60 хв.
Студійна або open air зйомка з фотографом. Дівчині зроблять макіяж, після чого вона буде позувати на камеру. Майбутня мама може фотографуватися як одна, так і разом із партнером.
1900 грн 2 люд. 60 хв.
Профі знайде найкращі ракурси і втілить задумані ідеї на знімках. Закохані отримають усі фотографії в пакетній обробці, а також виберуть 8 кращих кадрів для ретуші.
2900 грн 2 люд. до 2 годин

У сучасному світі одним з найпопулярніших презентів є подарунковий сертифікат на фотосесію батькам або друзям. Адже це прекрасна можливість відобразити найяскравіші моменти і поглянути на себе по-новому. Та й хто в глибині душі не мріє опинитися перед пильним об'єктивом камери і яскравими софітами. 

Якісні та професійні знімки можна помістити в стильні рамочки, що стане не тільки чудовою прикрасою для інтер'єру, але і створить додатковий затишок в будинку. Також, з допомогою фотографій можна "розповісти" про себе друзям в соцмережах. А головне - дивлячись на них, одержувач завжди буде пам'ятати, хто влаштував для нього це чудове фотоприключение! 

Купити такий оригінальний презент можна не втрачаючи дорогоцінного часу, будь це Київ чи інше місто-мільйонник...

Професійні знімки - найбільш пам'ятний презент!

Щоб Ви не ризикували подарувати "кота в мішку", Вашій увазі представлені короткі відео огляди кожної фотосесії. Це може бути зйомка для однієї людини в експрес форматі. Всього за одну годину професійний фотограф зробить до 100 відмінних знімків, а кілька з них будуть оброблені в спеціальному редакторі. 

Більш тривала фотосесія також передбачає участь досвідчених стилістів-візажистів. Вони не тільки зроблять стійкий та якісний макіяж, але і дадуть модні рекомендації щодо бажаного образу. При цьому, місце зйомки залежить від особистих переваг. Це може бути сучасна фотостудія або будь-який інший затишний куточок в улюбленому місті. 

Але дарувати близьким можна не тільки фотосесії! Придбавши сертифікат на стрілянину для двох, можна вдосталь відірватися на полі з мішенями, змагаючись у влучності. Те ж саме можна сказати і про симулятори - наприклад, авіасимулятор в подарунок допоможе піднятися в небо, не відриваючись від землі. Похід в дельфінарій це хороший подарунок подрузі або дитині. А на тайський масаж відправити улюблену тещу! Хорошим і пам'ятним подарунком також стане романтична або сімейна зйомка. Якщо ж Вам належить здивувати представницю прекрасної статі - особливої уваги заслуговує аква фотосесія. Це, безсумнівно, буде приємний досвід!

Крім запрошень на фотосесію, іменинників також можна здивувати екстремальними враженнями. Наприклад,презентувавши подарунковий сертифікат на гонки, або відправивши на футбол в зорбах, ви принесете дорогій людині море драйвових хвилин. А отримавши в подарунок сертифікат на картинг, дівчина чи хлопець зможуть відчути себе справжніми гонщиками!